Stravování a ubytování

 

V prostoru školy jsou umístěny samoobslužné automaty na sušenky, bagety, studené nápoje a na teplé nápoje.

automat2   automat1

V době velké přestávky (9,45 – 10,05) je k dispozici studený bufet, který nabízí bagety se šunkou, kuřetem a sýrem, zapečené bagety se salámem a sýrem, sandwiche, taštičky se šunkou a sýrem, hamburgery, plněné kuřecí kapsy, pizzy, řecký gyros, loupáky, koláče atp.

bufet

Vlastní kuchyní a jídelnou škola nedisponuje. Obědy jsou zajištěny v sousední základní škole (ZŠ Broumovská). Cena obědu je 26,- Kč a na výběr je ze tří jídel. Jídelna využívá elektronický systém objednávání požadovaného jídla a systém městské karty Opuscard pro identifikaci strávníka.

Objednávání obědů přes internet provedete zde:   jídelna

Vlastní ubytování škola nemá. V případě potřeby však může ubytování zprostředkovat v internátním zařízení jiné školy v Liberci. Požadavek na ubytování je nutno škole sdělit při přijímacím řízení, aby byl čas na vyřízení potřebných formalit. Konečné rozhodnutí o přidělení ubytování ale není v kompetenci naší školy, nýbrž příslušného ubytovacího zařízení.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace
Login